Meciul Viitorul - Poli Iasi, intrerupt din cauza cetii. Mai erau de jucat 20 de minute. Cand se va relua partida

Luni, 22 Februarie 2021, ora 22:12
3265 citiri
Viitorul - Poli Iasi

Meciul FC Viitorul - Poli Iasi, desfasurat la Ovidiu in etapa a 24-a a Ligii 1, a fost intrerupt in minutul 69 din cauza vizibilitatii reduse.

Obligat de ceata deasa care s-a abatut asupra arenei, arbitrul Andrei Chivulete a trimis echipele la vestiare cu 20 de minute inainte de final.

La momentul intreruperii meciului, scorul era egal, 0-0. Cum conditiile meteo n-au permis reluarea partidei, aceasta se va incheia marti, de la ora 16.00.

FOTO O blonda sexy, noua patroana de la Astra Giurgiu. "E o enciclopedie de fotbal. O fata foarte desteapta"

FOTO Unde si-a prezentat Novak Djokovici al 9-lea trofeu cucerit la Australian Open

Simona Halep nu mai e pe locul 2 in lume. Ce pozitii ocupa jucatoarele noastre in topul WTA dupa Australian Open

Gafele portarului au decis meciul Poli Iași - FC Voluntari din Superliga
Politehnica Iaşi a învins-o pe FC Voluntari cu scorul de 3-1 (1-0), sâmbătă, pe teren propriu, într-o partidă din etapa a cincea din faza play-out a Superligii de fotbal. Ieşenii au...
Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...