VIDEO Nebunie in America de Sud, intre Ecuador si Uruguay. 3 goluri anulate de VAR, doua penalty-uri si 10 minute de prelungiri

Miercuri, 14 Octombrie 2020, ora 11:45
3535 citiri

Ecuador si Uruguay au oferit un meci nebun, in preliminariile din America de Sud, pentru Campionatul Mondial din 2022.

Fara Cavani, dar cu Luis Suarez titular, Uruguay a fost invinsa cu 2-4, dar a avut si doua goluri anulate de VAR. Luis Suarez s-a luat la cearta cu arbitrul asistent. Jucatorul lui Atletico Madrid a dat ambele goluri pentru oaspeti, din penalty.

Si Ecuador a avut un gol anulat de VAR intr-un meci de pomina, in care arbitrul Rondon din Venezuela a fluierat finalul jocului in minutul 100.

SURSA VIDEO: YOUTUBE / tuấn 2001

Uruguay si Ecuador au fiecare cate o victorie dupa doua etape, in America de Sud.

Cine câștigă Primăria Capitalei, potrivit celui mai recent sondaj. Candidatul PSD+PNL, la pământ. Prezența la vot, în creștere
România se pregătește de alegeri. Europarlamentarele vor avea loc în aceeași zi cu localele. ARA Public Opinion a realizat o cercetare sociologică în legătură cu evenimentele ce vor avea...