Victorie importanta pentru nationala U19 a Romaniei (Video)

Miercuri, 08 Noiembrie 2017, ora 20:28
6164 citiri

Reprezentativa de juniori sub 19 ani a Romaniei a obtinut o victorie importanta in preliminariile Campionatului European din 2018.

"Tricolorii" mici s-au impus cu scorul de 2-1 in fata reprezentativei similare a Greciei.

Douvikas a deschis scorul pentru eleni in minutul 24, insa Morutan a restabilit egalitatea cu un sut superb, din marginea careului.

Sintean l-a copiat pe jucatorul Botosaniului in minutul 65, atunci cand a marcat golul victoriei sutand din 16 metri, acesta finalizand o actiune foarte frumoasa a Romaniei.

Pentru echipa noastra urmeaza sambata meciul cu Rusia.

Nicușor Dan tocmai a dat cărțile pe față. De ce și-a dat demisia din USR, partidul pe care l-a creat
Nicușor Dan a dat cărțile pe față după ani buni. Primarul Bucureștiului a explicat de ce a ieșit din USR, partidul pe care l-a fondat. Ruptura dintre Nicușor Dan și USR a surprins pe...
Candidatura Dianei Şoşoacă la Primăria Capitalei a fost respinsă. „Eu nu am anunţat niciodată public că voi candida. E un ordin de la Marcel Ciolacu”
Biroul Electoral de Circumscripţie nr. 42 Municipiul Bucureşti a respins candidatura Dianei Şoşoacă, preşedintă a partidul S.O.S. România, pentru funcţia de primar general al Capitalei,...
#romania victorie grecia, #Romania U18 rezultate, #nationala Romania rezultate , #nationala