Thriller la meciul dintre Valencia și Real Madrid VIDEO

Luni, 20 Septembrie 2021, ora 07:39
3535 citiri
Karim Benzema FOTO facebook

Final neașteptat la meciul dintre Valencia și Real Madrid, din Primera Division.

Hugo Duro a deschis scorul pentru „lilieci” în minutul 66, dar când Valencia se pregătea să celebreze victoria, Realul a întors scorul în numai 4 minute.

Vinicius a egalat (min 85), din pasa lui Benzema, după care francezul a adus victoria echipei sale, la o minge reluată în plasă cu umărul, în minutul 89.

Real este lider în campionat, cu 13 puncte, urmată de Valencia și Atletico, cu 11 puncte.

Cine e fostul rapidist care a învins liderul campionatului din Israel
Fotbalistul român Antonio Sefer a marcat golul prin care Hapoel Beer Sheva a învins-o pe Maccabi Tel Aviv cu scorul de 1-0, luni, pe teren propriu, într-o partidă din etapa a 29-a a...
E ultimul minut și echipa ta are penalty. Cea mai proastă execuție posibilă VIDEO
Un moment amuzant a avut loc în campionatul spaniol, la meciul dintre Osasuna și Valencia. Pe stadionul El Sadar din Pamplona oaspeții au deschis scorul în minutul 18 prin Alemida. Osasuna a...