Atletico, drum deschis spre titlu in Spania. Real Madrid, infrangere acasa in fata lui Levante

Sambata, 30 Ianuarie 2021, ora 19:55
2348 citiri
Toni Kroos. Foto: Facebook / Real Madrid CF

Formatia Real Madrid a fost invinsa, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, de echipa Levante, intr-un meci din etapa a XXI-a a campionatului Spaniei.

Real Madrid a ramas in inferioritate numerica in minutul 9, cand a fost eliminat Militao, si in minutul 13 a deschis scorul, prin Asensio.

Pentru Levante au marcat insa apoi Morales '32 si Roger '78. Roger a ratat un penalti in minutul 64.

Real Madrid este pe locul 2 in Spania, cu 40 de puncte, la 7 puncte distanta in spatele rivalilor de la Atleti.

Victorie dramatica pentru Dan Petrescu in Turcia. Echipa romanului a invins printr-un gol marcat in ultima secunda

EXCLUSIV Dezvaluiri incredibile de la negocierile lui Ghita cu Ferencvaros. Cum a pierdut Hagi bani multi la Budapesta

Tehnica averii deținute pe firmă. Cîrstoiu are apartamente, un penthouse și bolizi de lux, pe lângă bunurile declarate
Medicul Cătălin Cîrstoiu, candidatul susținut de PNL și PSD în lupta pentru Primăria Capitalei, deține mai multe bunuri decât cele care apar în declarația de avere, însă acestea sunt...
Deputatul USR Daniel Blaga, candidatul Alianţei Dreapta Unită pentru Primăria Târgovişte
Deputatul USR Daniel Blaga a fost desemnat candidatul Alianţei Dreapta Unită pentru Primăria municipiului Târgovişte. Daniel Blaga are 44 de ani, a absolvit Facultatea de Matematică în...