Mihaila, titular pentru Parma in egalul cu Spezia. Romanii sunt aproape de retrogradare cu echipa italiana

Sambata, 27 Februarie 2021, ora 18:06
2507 citiri
Dennsi Man. FOTO: Parma Calcio

Formatia Parma, la care joaca Valentin Mihaila si Dennis Man, a remizat, sambata, in deplasare, scor 2-2, cu echipa Spezia, intr-un meci din etapa a XXIV-a a campionatului Italiei.

Parma a condus cu 2-0, prin golurile marcate de Karamoh '17 si Hernani '25. Pentru Spezia a inscris Gyasi, in minutele 52 si 72.

Valentin Mihaila a fost titular si a jucat pana in minutul 79, cand a fost schimbat cu Dennis Man.

Este al doilea meci consecutiv pentru Parma, care conduce cu 2-0 si se vede egalata.

Echipa romanilor este pe locul 19 in Italia, la 5 puncte in spatele primul loc care se salveaza de la retgrodare.

Mircea Rednic, atac dur la actionarii spanioli: Aia sunt rupti in fund. Numai la pantofi daca te uiti, iti dadeai seama ce bani au

EXCLUSIV VIDEO Fabulos. Imagini de senzatie cu Gica Hagi care canta melodiile lui Dinamo. "Cei ce sunt dinamovisti..."

Ciolacu susține că nu există riscul ruperii coaliției: ”Ce voiaţi? Să stau la televizor să spun: "m-am gândit eu că e mai bun Piedone"?”
Marcel Ciolacu nu crede că decizia privind candidaturile separate la Primăria generală a Capitalei va afecta în vreun fel coaliția formată din PSD şi PNL. El susţine că membrii alianţei...