Mihai Stoica, dupa meciul cu Dinamo: "E cea mai tare victorie in derby din viata mea"

Duminica, 04 Octombrie 2020, ora 00:01
6461 citiri

Managerul general al FCSB, Mihai Stoica, a notat pe Facebook, dupa ce echipa antrenata de Anton Petrea s-a impus cu scorul de 3-2 in meciul cu Dinamo, ca aceasta este cea mai "tare" victorie in derbi din viata sa.

"E cea mai TARE victorie in derby din viata mea. Si am avut multe. Chiar si in finala Cupei. Dar tot asta-i mai tare!", a scris Stoica, conform news.ro.

Mihai Stoica a postat un mesaj si la pauza, nemultumit de penalty-ul acordat dinamovistilor: "E prima data cand scriu la pauza unui meci. Daca asta e penalty, eu am pierdut timpul degeaba in fotbal. 28 ani".

Formatia FCSB a invins echipa Dinamo, sambata seara, pe Arena Nationala, scor 3-2 (2-2), intr-un meci din etapa a sasea a Ligii I, arbitrat de Radu Petrescu. Dinamovistii au jucat in inferioritate numerica din minutul 75, cand a fost eliminat Ismael Lopez Blanco. De la Dinamo a fost eliminat si Rauta, in minutul 90+1.

Au marcat Tanase '8, '76 (penalti) si Cristea '17 pentru gazde, respectiv Borja Valle '26 (penalti) si Cristea '42 (autogol) pentru Dinamo.

Se interzise fumatul țigărilor electronice în spațiile publice închise și în birouri. Ce mai prevede legea promulgată de Klaus Iohannis
O lege promulgată deja de președintele Klaus Iohannis interzice vânzarea către minori a țigărilor electronice, dar și a dispozitivelor de vapat, cu sau fără nicotină. Acestea au fost...
Marcel Ciolacu închide subiectul programului magazinelor în weekend. „Nu este oportun”
Prim-ministrul Marcel Ciolacu a declarat joi, 28 martie, că semnalele primite din rândul societăţii arată clar că nu este oportun ca magazinele să fie închise în weekend. "În...