Reactii dupa meciul spectaculos Medias - FCSB 2- 3. "Victoria este pe deplin meritata. O luam pas cu pas"

Luni, 23 Noiembrie 2020, ora 23:30
3597 citiri

Antrenorul Anton Petrea a declarat, luni seara, ca FCSB ar fi obtinut mai usor victoria daca ar fi fost mai atenta cu Gaz Metan Medias, in etapa a XI-a a Ligii I.

"Poate trebuia sa fim mai atenti in prima repriza, am fi obtinut mai usor victoria.

Darius Olaru s-a simtit rau din prima repriza, dar nu am vrut sa risc ceva mai grav.

Dennis Man si Florin Tanase au simtit probleme musculare, sper sa nu fie grav.

Victoria noastra este pe deplin meritata. Campionatul este lung, noi o luam pas cu pas si vrem maxim de la fiecare meci", a declarat Petrea la Digisport.

Formatia FCSB a invins, luni, in deplasare, cu scorul de 3-2, echipa Gaz Metan Medias, in etapa a XI-a a Ligii I. Golul victoriei a fost marcat de Sergiu Bus din penalti, in minutul 90.

FCSB a castigat la Medias printr-un gol marcat din penalty in minutul 90 si a trecut pe primul loc in Liga 1

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...