Manchester United, victorie cu Sheffield United, scor 3-0 in Premier League; hattrick Martial

Miercuri, 24 Iunie 2020, ora 23:27
1776 citiri

Manchester United a invins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa Sheffield United, in etapa a XXXI-a a campionatului Angliei.

Golurile au fost marcate de Anthony Martial (7, 44, 74).

In alte meciuri de miercuri, Newcastle si Aston Villa au remizat, scor 1-1, Everton a invins Norwich City, scor 1-0, iar Wolverhampton a trecut de Bournemouth, scor 1-0.

A doua victorie la rând pentru Irina Begu, după 7 luni de absență. Cu cine va juca în sferturi
Jucătoarea română de tenis Irina Begu, revenită în circuitul profesionist după aproape şapte luni de absenţă, s-a calificat, joi, în sferturile de finală ale turneului WTA 125 de la...
Victoria carierei pentru o tenismenă din România în plină ascensiune. Meci de peste 4 ore, cu o mare favorită
Jucătoarea română de tenis Anca Todoni a reușit cea mai importantă victorie a carierei, în primul tur al turneului WTA 125 de la San Luis Potosi (Mexic), dotat cu premii totale de 115.000 de...