Rezultat socant in Anglia. Ce a facut Manchester City intr-un meci in care a evoluat o repriza cu un om in plus

Sambata, 10 Aprilie 2021, ora 16:35
3723 citiri
Marcelo Bielsa. Foto: Facebook / Leeds United

Manchester City a comis-o in Premier League.

Echipa lui Guardiola a fost invinsa acasa de Leeds United, cu 1-2.

Condusi la pauza cu 0-1 si cu om in plus repriza a doua, dupa eliminarea lui Cooper, bogatii de la City nu au fost in stare sa-i bata pe fotbalistii lui Marcelo Bielsa.

Fara numar. Cat vor primi Ongenda si Rodriguez de la FC Botosani pentru calificarea in play-off

Stefan Radu, fotbalistul care a refuzat Romania. "Lazio este echipa mea nationala. Nu regret acest lucru". De ce a vrut sa se lase de fotbal VIDEO

Torres a egalat pentru Manchester City, dar Dallas a dat golul victoriei pentru Leeds in prelungirile partidei.

Chiar daca a luat bataie, echipa lui Guardiola este in continuare lider in Anglia cu 74 de puncte, la mare distanta de locul doi ocupat de Manchester United.

Leeds este pe 9 in Premier League, cu 45 de puncte.

Din ce destinații vin primele avioane în România imediat după intrarea în „Air Schengen”. Pasagerii nu vor mai face controalele la frontieră
Primele zboruri din spaţiul Schengen care vor ateriza duminică pe aeroportul Henri Coandă vor fi cele care vin de la Paris, Viena, Hamburg, Roma, Zurich, Munchen, Amsterdam şi Geneva,...
Ciolacu anunță plafonări ”oriunde există speculă”. Energie și gaze, RCA și dobânzi, deja pe listă
Schema de plafonare și compensare la gaze și energie electrică se prelungește încă un an, urmând ca din aprilie 2025 să se revină treptat, timp de un an, la piața liberă, potrivit unei...