FCSB- Gaz Metan Medias 2-2, doua goluri in minutele de prelungire, FCSB are sanse mici la titlu

Duminica, 21 Iunie 2020, ora 21:53
7376 citiri

FCSB: Vlad - Cretu, Miron, Perianu, Pantea - Vina, Popescu, Olaru - Man, Morutan, Tanase

Rezerve: Udrea, Petre, Dumitru, Pandele, Tand, Popa, Nita

Antrenor: Bogdan Vintila

Gaz Metan Medias: R. Plesca - M. Butean, I. Larie, M. Constantin - L. Droppa, B. Fofana - S. Ciocan, N. Chamed, M. Valisar - S. Bus

Antrenor: Dusan Uhrin

Minutul 1 - a inceput meciul

Minutul 7- ocazie FCSB, suteaza Cretu, dar respinge Plesca

Minutul 12- Gool Florin Tanase din voleu

minutul 29 - Sergiu Bus scapa singur spre poarta lui Vlad, dar trimite mult pe langa poarta

Minutul 90+4 - Nielsen egaleaza pentru Medias

Mircea Lucescu revine în antrenorat. Cu ce echipă s-a înțeles tehnicianul de 78 de ani
Mircea Lucescu nu vrea să renunțe la antrenorat și este gata să revină pe banca tehnică a unei echipe. El s-ar fi înțeles cu echipa turcă Beșiktaș Istanbul, unde a mai activat în...
Probleme mari pentru Walter Zenga. Italianul e la retrogradare
Echipa Emirates Club, antrenată de Walter Zenga, a pierdut joi seara, pe teren propriu, scor 1-2, cu formaţia Baniyas, în etapa a 17-a din UAE Pro League. Golul gazdelor a fost marcat de Andres...