Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Ladislau Boloni e pe val in Grecia. Panathinaikos si-a invins marea rivala si urca pe podium

Luni, 15 Februarie 2021, ora 08:43
2264 citiri
Ladislau Boloni

Formatia Panathinaikos, antrenata de Ladislau Boloni, a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, marea rivala Olympiakos Pireu, intr-un meci din etapa a XXII-a a campionatului Greciei, conform news.ro.

Invingatorii au marcat prin Mauricio '6 si Sankhare '73. Pentru Olympiakos a inscris El Arabi, in minutul 82, oaspetii suferind astfel primul esec din actualul sezon intern. In minutul 90+4, de la Olympiacos a fost eliminat Ba.

Olympiakos este lider in clasament, cu 57 de puncte, in timp ce Panathinaikos este pe locul trei, cu 41 de puncte.

VIDEO De ce Serena Williams nu o va uita niciodata pe Simona Halep

Serena Williams ii provoaca amintiri placute Simonei Halep. "Cea mai buna zi din viata mea a fost cand am invins-o la Wimbledon". Ce spune despre meciul din sferturi

Cati bani a castigat Simona Halep dupa succesul cu Iga Swiatek din optimi

Puncte prețioase pierdute de Răzvan Lucescu, cu un jucător în plus. Ce se întâmplă în lupta pentru titlu
Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, a remizat, miercuri, în deplasare, scor 1-1, cu echipa Lamia, într-un meci din play-off-ul campionatului Greciei. Lamia a deschis scorul...
Vreme ciudată în Europa: Finlanda s-a „albit” și Grecia a devenit portocalie FOTO/VIDEO
În vreme ce unele părţi ale Greciei au devenit portocalii, marţi, 23 aprilie, din cauza prafului saharian, Finlanda s-a confruntat cu o săptămână de aprilie neobişnuit de... albă....