Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Primul trofeu pentru Pirlo la Juventus. Torinezii au castigat Supercupa Italiei. Romanul Dragusin a fost rezerva

Joi, 21 Ianuarie 2021, ora 00:06
2542 citiri

Juventus Torino a castigat, miercuri, pentru a noua oara Supercupa Italiei, dupa ce a invins, la Reggio Emilia, cu scorul de 2-0 (0-0), formatia Napoli.

Cristiano Ronaldo a marcat primul gol, in minutul 64, iar Morata a stabilit scorul final, in minutul 90+6.

Insigne (Napoli) a ratat un penalty, in minutul 80.

La formatia torineza, fundasul Radu Dragusin a fost rezerva.

Juventus, campioana Italiei, a mai cucerit acest trofeu in 1995, 1997, 2002, 2003, 2012, 2013, 2015, 2018.

Seara de cosmar pentru Costel Pantilimon, Portarul roman a incasat 6 goluri de la Galatasaray

Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
BEC vine în sprijinul PSD și PNL. Decizia surpriză care le permite să aibă candidați separați la Primăria Capitalei
Biroul Electoral Central (BEC) a adoptat miercuri, 24 aprilie, o hotărâre prin care permite desființarea unei alianțe electorale până la data de 26 aprilie,astfel că PSD și PNL vor putea...