VIDEO Ianis Hagi, pasa de gol geniala in meciul Glasgow Rangers - Galatasaray din Europa League

Vineri, 02 Octombrie 2020, ora 00:21
25892 citiri

Glasgow Rangers, cu internationalul roman Ianis Hagi titular, s-a calificat in grupele Europa League dupa victoria cu 2-1 obtinuta in play-off contra formatiei Galatasaray Istanbul.

Ianis Hagi a fost in teren pana in minutul 78 si a avut o contributie decisiva la golul de 1-0, marcat de Arfield, cu o pasa decisiva geniala, printre fundasii adversi.

Ulterior, Rangers si-a marit avantajul prin Tavernier, in minutul 59, Galatasaray reducand din dieferenta prin Marcao, in minutul 87.

Rezultat rușinos pentru echipa lui Ianis Hagi. Ce-a făcut internaționalul român
Alaves, echipa internaționalului român Ianis Hagi (25 de ani), a suferit un eșec rușinos în etapa a 31-a a campionatului Spaniei. Astfel, Alaves, clasată pe locul 14, a fost învinsă cu...
”Nu am ce să-mi reproșez. Mandatul rămâne pe masa coaliției”. Cîrstoiu a făcut declarații în faţa Spitalului Universitar. Explicaţii privind acuzaţiile de incompatibilitate
Candidatul PSD-PNL la Primăria Capitalei, medicul Cătălin Cîrstoiu a susținut vineri, 19 aprilie, o conferinţă de presă pentru a răspunde acuzaţiilor de incompatibilitate în condiţiile...