Cu ce s-a ales un fan care a intrat pe teren după norvegianul Haaland FOTO

Duminica, 17 Octombrie 2021, ora 08:43
2651 citiri
Haaland FOTO facebook

Borussia Dortmund a câştigat cu Mainz, scor 3-1. Reus în minutul 3, Haaland în minutele 54 şi 90+4, respectiv Burkardt în minutul 87, au marcat golurile meciului.

Cifrele lui Haaland sunt cu adevărat năucitoare. 70 de goluri în 68 de meciuri oficiale pentru Borussia Dortmund. În Bundesliga, super atacantul Borussiei are 49 de goluri în 49 de meciuri jucate pentru Dortmund de când s-a transferat în Germania.

La finalul meciului cu Mainz, un fan a intrat pe teren și s-a repezit la atacantul Borusiei, dorind să facă o fotografie. Suporterul s-a ales însă cu mult mai mult, norvegianul dăruindu-i tricoul său de joc.

Gest uluitor făcut de un jucător din Spania. A luat banii unui suporter VIDEO
După ce Malaga a învins cu 1-0 rezervele lui Atlético Madrid în etapa a 32-a a ligii a treia spaniole, Dani Lorenzo, mijlocaşul clubului andaluz, şi-a dăruit tricoul unui suporter. La prima...
Gesturi golănești ale unui luptător iranian în Rusia. Cum a atins-o pe ”fata din ring” VIDEO
Luptătorul iranian Ali Heibati a făcut un gest scandalos la o gală MMA organizată în Rusia sâmbătă, 20 aprilie. Sportivul născut în Iran, dar care luptă de mulți ani în...
#Haaland, #gest, #jucator, #dortmund, #Mainz, #suporter, #tricou , #stiri fotbal