De unde a aparut? Meciul Granada - Manchester United, intrerupt de un barbat dezbracat intrat pe teren. Partida s-a jucat fara public VIDEO

Joi, 08 Aprilie 2021, ora 23:46
2612 citiri
Barbatul care a intrerupt meciul Granada - Manchester United

Un barbat dezbracat a patruns pe teren, joi seara, in timpul meciului Granada - Manchester United (0-2), din prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Europa, conform news.ro.

Incidentul a avut loc in minutul 6. Barbatul, care era dezbracat complet, a patruns pe gazon si l-a traversat alergand.

Intrusul a fost escortat in afara terenului de politisti. Jocul a fost intrerupt aproximativ un minut.

Meciul s-a disputat fara public.

Anchetă a Poliției, după ce un bărbat din Caraș-Severin trage cu un pistol între blocuri VIDEO
Poliţia din Caraş-Severin a deschis o anchetă, după ce imagini cu un bărbat care pare a trage cu un pistol între blocuri au fost publicate pe o reţea de socializare. Imagini în care un...
Ministrul Agriculturii le ia apărarea crescătorilor: "Eu nu cred că fermierii români vopsesc puii. Cel mai mare export de carne de pui în Franţa se face din România"
Ministrul Agriculturii şi Dezvoltării Rurale Florin Barbu a precizat că el nu crede că „fermierii români vopsesc puii”. Declarațiile vin în contextul în care fostul președinte al...