Gol spectaculos marcat de un fost stelist in Ucraina (Video)

Sambata, 29 Martie 2014, ora 18:17
1926 citiri

Echipa din Ucraina Volin Lutk s-a impus cu scorul de 3-1 la Metalurg Donetk, intr-un meci in care Eric Bicfalvi, fostul stelist, a fost titular si a marcat un gol spectaculos. Florentin Matei, celalalt roman din lotul lui Volin, a intrat in minutul 65.

Om de baza in ultima vreme la Volin, Bicfalvi nu a dezamagit nici in runda curenta. Romanul a marcat golul de 2-1 pentru trupa sa, dupa o mare gafa in defensiva celor de la Donetk.

Scorul fusese deschis de Alessandro Celin, in minutul 36. Peste cinci minute, Metalurg a egalat prin Checher, iar Eric Bicfalvi si-a adus echipa in avantaj in minutul 55. Tabela a fost inchisa de Ramon Lopes, dintr-un penalti transformat in minutul 88.

Eric a ajuns la al treilea gol marcat pentru Volin in acest sezon. Florentin Matei, si el fost stelist, a intrat in minutul 65, primind si un galben in prelungiri.

In clasament, Volin este pe 8 in Ucraina, cu 27 de puncte, la egalitate cu Metalurg.

Iata imagini VIDEO din cadrul partidei:

Mihai Tudose, PSD: Noi am mai ieşit pe primul loc şi stăteam în gară şi ne-am uitat cum a trecut trenul
Europarlamentarul Mihai Tudose a declarat sâmbătă că PSD a mai câştigat alegerile în trecut, dar Guvernul a fost format din partidele de pe locul "doi, trei şi un pic din cinci" şi...
Replică tăioasă pentru Piedone. Nicușor Dan a ieșit la atac: "Asta e singura luptă care contează!"
Nicușor Dan este susținut la aceste alegeri de Dreapta Unită, formată din USR, FD și PMP. Edilul, care are de dus o luptă dificilă cu Cristian Popescu Piedone, a ieșit la atac, în cadrul...
#bicfalvi gol spectacol in ucraina, #video gol spectaculos marcat de un, #video fost stelist gol spectacol ucraina , #stiri fotbal