Rezultat rusinos pentru Glasgow Rangers, cu Ianis Hagi titular. Puncte uriase pierdute in lupta pentru titlu

Duminica, 07 Februarie 2021, ora 16:42
3541 citiri
Ianis Hagi

Formatia Glasgow Rangers, cu Ianis Hagi titular, a remizat, duminica, in deplasare, scor 1-1, cu echipa Hamilton Academical, ultima clasata, intr-un meci din etapa a XXVIII-a a campionatului Scotiei, conform news.ro.

Au marcat Easton (autogol), in minutul 80 pentru Rangers, respectiv Callachan, in minutul 90+4 pentru gazde. Ianis Hagi, care in etapa trecuta marcase golul victoriei pentru Rangers, a jucat pana in minutul 79.

Glasgow Rangers este lider in clasament, cu 76 de puncte si fara infrangeri in acest sezon (24 de victorii, patru remize). Hamilton este pe ultimul loc, cu 20 de puncte.

Simona Halep dezvaluie cat de grave sunt problemele de sanatate pe care le are

Moment incredibil cu Sorana Cirstea la Melbourne: "Taci din gura, taci, taci din gura!". Ce a putut sa-i ceara arbitrei

Victor Ponta, dezvaluiri dupa sapte ani: "I-am cerut presedintelui Basescu gratierea lui Gica Popescu. Cred ca regreta si acum"

Mesajul unui roman pe contul lui Ronaldo: "Zici ca stai la Vaslui, sa-ti traiasca familia"

Veste mare primita de Hagi, chiar in ziua in care a implinit 56 de ani

Surpriză în campionatul Italiei. Ce a pățit liderul Inter Milano
Echipa italiană Inter Milano a încheiat la egalitate duminică, pe teren propriu, scor 2-2, cu gruparea Cagliari, în etapa a 32-a din Serie A. Marcus Thuram a deschis scorul la Milano în...