3025 citiri

FC Botosani a anuntat, vineri, transferul jucatorilor Florin Plamada si Baba Toure.

Suceveanul Florin Plamada in varsta de 28 de ani a revenit sub culorile ros-alb-albastre dupa ce a mai jucat la Metaloglobus si Petrolul Ploiesti.

Baba Toure este de origine franceza, are 26 de ani si a jucat la Le Puy Foot, USL Dunkerque, echipe din Liga a 3-a din Franta.

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Cât de mult își dorește Ciolacu victoria Gabrielei Firea la Capitală: ”La nivel vizibil, vor fi declarate susțineri”
Odată cu retragerea medicului Cătălin Cîrstoiu și renunțarea la candidatura comună PSD-PNL pentru Primăria Capitalei, liderul social-democraților, Marcel Ciolacu, se găsea în situația...