FCSB, victorie la Craiova dintr-un penalty contestat de gazde! Adrian Mutu, aproape de demitere după o nouă înfrângere

Sambata, 18 Septembrie 2021, ora 22:00
3433 citiri

Formaţia FCSB a învins, sâmbătă seară, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa U Craiova 1948, într-un meci din etapa a noua a Ligii 1.

Golul a fost marcat de Keşeru, în minutul 61, dintr-un penalti acordat pentru un fault în careu.

U Craiova 1948: Mogoşanu – Negru, Diallo, Kovacic, Buşu – Asamoah, Albu, Marquet – Ondaan (Vieira ’75), Bălan (Compagno ’65), Sidibe (Raicea ’65). Antrenor: Adrian Mutu.

FCSB: A. Vlad – V. Creţu, A. Miron, Vinicius, Radunovic – Olaru, Ov. Popescu, Oct. Popescu (Cristea ’66) – Cordea (Oaidă ’90), Keşeru (Budescu ’77), V. Gheorghe (Stoica ’66). Antrenor: Edward Iordănescu.

Cartonaşe galbene: Asamoah ’56, Sidibe ’63, Compagno ’90 / Oct. Popescu ’52, Cristea ‘73

Arbitri: Iulian Călin – Valentin Avram, Romică Bîrdeş – Andrei Antonie

Observator: Adrian Comănescu

Cum arată Adrian Mutu după ce și-a făcut implant de păr FOTO
Adrian Mutu (45 de ani) a apărut pentru prima dată fără șapcă după ce și-a făcut implant de păr la o clinică din Turcia. Adrian Mutu a zburat la o clinică din Turcia în pauza...
PNL și PSD așteaptă "clarificări" de la Cătălin Cîrstoiu, "în această săptămână". Când va fi anunțată decizia în privința candidatului la Primăria Capitalei
Preşedintele PNL, Nicolae Ciucă, a afirmat, joi seară, că, în acest moment, Cătălin Cîrstoiu este candidatul alianţei PSD-PNL, dar acesta trebuie să clarifice public toate aspectele care...
#FCSB victorie Liga 1, #FCSB Craiova Liga 1, #FC Universitatea Craiova, #Adrian Mutu , #FCSB