Victorie in ultimul sfert de ora. Neagoe: 78 de minute, FCSB nu ne-a facut nicio problema, dar ultimele 13 minute au fost un dezastru

Sambata, 16 Ianuarie 2021, ora 07:55
3771 citiri

Antrenorul echipei Astra Giurgiu, Eugen Neagoe, a declarat, vineri seara, ca, pana in minutul 78, FCSB nu a avut nicio ocazie la meciul din etapa a XVI-a.

"Noi am avut ocaziile mai mari, dar am ratat. Asta este fotbalul. Pana la primul gol, FCSB nu a avut nicio ocazie.

Daca nu trebuia sa-l schimb pe Gaman, puteam juca doua zile si tot nu marcau. 78 de minute, FCSB nu ne-a facut nicio problema. Ultimele 13 minute au fost un dezastru, cine vede rezultatul crede ca nu am existat", a declarat Neagoe la Digisport.

Formatia FCSB a invins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 (0-0), echipa Astra Giurgiu, in ultimul meci al etapei a XVI-a a Ligii I.

Golurile au fost marcate de Man '77 si Tanase '81, '89.

Victorie la scor pentru FCSB in primul meci al anului. Toate golurile au fost marcate in ultimul sfert de ora

CTP, după ce a văzut conferința lui Cătălin Cîrstoiu: ”I s-a mai rărit zâmbetul iliescoid...”
Candidatul PSD-PNL la Primăria Capitalei, medicul Cătălin Cîrstoiu a susținut vineri, 19 aprilie, o conferinţă de presă pentru a răspunde acuzaţiilor de incompatibilitate în condiţiile...
De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...