Au bagat in sperieti o jurnalista! Reactia nebuna a ungurilor la golul marcat Frantei VIDEO

Sambata, 19 Iunie 2021, ora 18:06
5876 citiri
Attila Fiola

Ungaria si Franta au incheiat la egalitate, scor 1-1, in Grupa F de la Campionatul European de fotbal, meci in urma caruia calculele se complica in "Grupa Mortii".

Scorul a fost deschis de maghiari in prelunngirile primei reprize prin Attila Fiola. Acesta a "zburat" spre peluza in care se aflau suporterii Ungariei si a zdruncinat masa de pe care o jurnalista transmitea imagini spre agentiile de presa.

Attila Fiola are 31 de ani, joaca la Fehervar si, inainte de Euro, marcase doar o data pentru Ungaria. Intr-un meci cu Andorra!

Golul lui a fost primul pe care Franta l-a primit dupa 527 de minute in care mentinusera poarta intacta!

Bucuria maghiarilor la golul marcat in poarta lui Lloris

Florin Cîțu iese la atac după tensiunile din coaliție privind candidatura lui Cătălin Cîrstoiu la Capitală. Variantele propuse de fostul premier
Florin Cîţu, fost premier și fost lider PNL, a anunțat că sunt probleme privind „candidatura coaliţiei toxice” în persoana medicului Cătălin Cîrstoiu la Primăria Capitalei. El a...
Scenariu-bombă în coaliție. Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu înainte de depunerea candidaturii ar fi deja stabilită SURSE
Cătălin Cîrstoiu va lămuri totul în legătură cu candidatura sa la Primăria Capitalei într-o conferința de presă, este mesajul public al coaliției PSD-PNL. În spatele ușilor,...