Barcelona s-a salvat cu un super-gol în ultima etapă de campionat VIDEO

Duminica, 22 August 2021, ora 07:43
3314 citiri
Memphis Depay FOTO facebook

În etapa a doua din La Liga, Barca a remizat pe terenul lui Athletic Bilbao, scor 1-1.

Inigo Martinez a deschis scorul la cinci minute de la reluarea reprizei secunde, dar Memphis Depay a egalat în minutul 75, cu o execuție de kinogramă.

Pentru Barca a fost primul semi eşec după plecarea lui Messi, catalanii învingând în prima etapă Real Sociedad cu 4-2.

Bilbao înregistrează a doua remiză după cea din prima etapă de la Elche.

Gestul bizar prin care administrația Barcelonei vrea să se protejeze de turiști. Măsura s-a luat la presiunea localnicilor
Consiliul local al Barcelonei a convins dezvoltatorii unora dintre cele mai populare soluţii digitale de cartografiere să ascundă traseul unui autobuz, din cauza turiştilor. Traseul...
Lovitură pentru Rafael Nadal, pe terenul care-i poartă numele, la turneul pe care l-a câștigat de 12 ori VIDEO
Jucătorul spaniol de tenis Rafael Nadal a fost învins miercuri în turul al doilea al turneului ATP 500 de la Barcelona, pe care l-a câștigat de 12 ori. Australianul Alex de Minaur (25 de...