Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Dan Petrescu recunoaște: ”A fost o victorie norocoasă, nimeni nu va mai câștiga la Arad”

Luni, 27 Septembrie 2021, ora 08:23
2057 citiri
Dan Petrescu

Tehnicianul echipei CFR Cluj, Dan Petrescu, a declarat duminică seară, după meciul cu UTA Arad, scor 1-0, că acest succes a fost obţinut cu noroc, conform news.ro.

“A fost o victorie norocoasă în seara asta, nimeni nu va mai câștiga aici. Prima repriză a fost puţin mai echilibrată. În repriza a doua ne-au dominat. Din păcate banca era cam plină de copii, soluţiile puţine. O victorie pentru moral fantastică. Aveam nevoie. Echipa a părut obosită în a doua repriză. Am scos un 1-0 incredibil”, a spus Petrescu la posturile care transmit Liga 1.

Formaţia CFR Cluj a învins, duminică seară, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa UTA Arad, într-un meci din etapa a zecea a Ligii 1. Golul a fost marcat de Chipciu, în minutul 27, însă arădenii au ratat o sumedenie de ocazii.

Dan Petrescu face curățenie la CFR Cluj. Vedetele echipei vor fi date afară!
Dan Petrescu va reveni în Gruia, unde vrea să facă curățenie la nivelul lotului. Petrescu își face deja lotul, pentru că Ioan Varga i-a fixat obiectivele printre care și titlul în...
Mașină cuprinsă de flăcări în curtea unei societăți comerciale. Cauza probabilă a incendiului VIDEO
ISU Arad au anunțat că o maşină a fost distrusă, miercuri, 24 aprilie, într-un incendiu care a izbucnit în curtea unei societăţi comerciale din Arad. Focul a pornit de la scântei...