Cristiano Ronaldo a fost luat peste picior de un adversar și a ieșit furios de pe teren! VIDEO

Sambata, 02 Octombrie 2021, ora 22:06
16862 citiri
Ronaldo și Ole Gunnar Solsjkaer

A fost o zi de uitat pentru fanii lui Manchester United și pentru Cristiano Ronaldo.

La câteva zile după ce a marcat golul victoriei pentru United în prelungirile partidei cu Villareal, Cristiano Ronaldo a fost lăsat pe bancă de Ole Gunnar Solsjkaer în meciul de acasă cu Everton.

Manchester United a făcut doar 1-1 cu Everton, iar Townsend, marcatorul golului egalizator pentru caramele, a imitat gesturile de bucurie pe care le face de obicei Ronaldo când marchează.

Dezastrul e complet pentru Barcelona! Catalanii pierd derby-ul cu Atletico, Luis Suarez râde de Koeman VIDEO

Intrat pe teren în repriza secundă, Ronaldo n-a mai reușit să își salveze echipa și a ieșit furios de pe teren, bombănind tot drumul către vestiare.

El a fost abordat chiar de Townsend, dar n-a vrut să discute cu acesta.

Ole Gunnar Solsjkaer a declarat după meci că nu regretă că n-a început meciul cu Ronaldo.

Meci fabulos în semifinala Cupei Angliei. Ce-a pățit Manchester United, după ce a condus cu 3-0 contra unei echipe din liga a doua
Echipa engleză Manchester United s-a calificat în finala Cupei Angliei, după ce a învins-o la lovituri de departajare pe divizionara secundă Coventry City, scor 4-2. În timpul regulamentar,...
Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
#manchester united, #cristiano ronldo, #cr 7, #ole gunnar solsjkaer , #stiri fotbal