Gol aniversar pentru Cristiano Ronaldo, la 36 de ani. Victorie pentru Juventus in derby-ul cu AS Roma

Sambata, 06 Februarie 2021, ora 22:11
2618 citiri
Cristiano Ronaldo

Juventus Torino a urcat pe locul 3 in Serie A dupa ce a invins-o cu 2-0 acasa pe AS Roma, sambata, intr-un meci din etapa a 21-a, primul gol fiind inscris de Cristiano Ronaldo, la o zi dupa ce a implinit 36 de ani.

Ronaldo a punctat in minutul 13 si este golgheterul actualei editii de campionat, cu 16 reusite. Juve a majorat diferenta in minutul 70, cand Roger Ibanez a marcat in propria poarta.

Radu Dragusin, tanarul fundas roman al lui Juve, a ramas pe banca de rezerve.

Simona Halep dezvaluie cat de grave sunt problemele de sanatate pe care le are

Moment incredibil cu Sorana Cirstea la Melbourne: "Taci din gura, taci, taci din gura!". Ce a putut sa-i ceara arbitrei

Victor Ponta, dezvaluiri dupa sapte ani: "I-am cerut presedintelui Basescu gratierea lui Gica Popescu. Cred ca regreta si acum"

Mesajul unui roman pe contul lui Ronaldo: "Zici ca stai la Vaslui, sa-ti traiasca familia"

Veste mare primita de Hagi, chiar in ziua in care a implinit 56 de ani

Cristiano Ronaldo, mai bogat cu 10 milioane de euro! Care e motivul
Starul portughez Cristiano Ronaldo a câştigat parţial procesul pe care l-a intentat împotriva clubului Juventus Torino pentru restanţe salariale, relatează L'Equipe. Cristiano Ronaldo a...
Doi tineri italieni s-au căsătorit într-un avion. Ce cadou au primit de la compania aeriană VIDEO
Doi tineri italieni s-au căsătorit în aer, pe 15 aprilie, la bordul unei aeronave Wizz Air. Ivano și Federica au avut parte de o ceremonie oficială chiar în interiorul avionului, iar...