Reactii dupa Craiova - FCSB 0-2. "Am stiut ce am vrut si am strans randurile. Cred ca suntem mai maturi anul acesta si mai uniti"

Sambata, 19 Decembrie 2020, ora 08:32
2427 citiri

Dennis Man a declarat, vineri seara, dupa meciul castigat de FCSB, cu scorul de 2-0, in fata echipei Universitatea Craiova, ca el si colegii sai au stiut ce au vrut si au strans randurile dupa infrangerea din confruntarea cu CFR Cluj. El a precizat ca FCSB a inceput slab meciul si chiar a existat o discutie intre jucatori la pauza in acest sens.

"Am intalnit un adversar bun, aveam nevoie de aceasta victorie. Nu a fost usor, am venit dupa o infrangere. Am stiut ce am vrut si am strans randurile.

Am inceput slab meciul, chiar vorbisem la pauza- ca trebuie sa intram mai bine in repriza a doua, ca am fost moi. Acea pauza de 5-6 zile m-a dat putin inapoi, nu sunt suta la suta. Important e ca reusim sa strangem puncte, ca reusesc sa-mi ajut echipa.

Ciudat ca vom juca la Mogosoaia, dar important e ca noi sa stim ce avem de facut luni si sa terminam pana la pauza sezonului pe primul loc. Cred ca suntem mai maturi anul acesta si suntem mai uniti", a spus Man la posturile care transmit Liga I.

Formatia FCSB a invins, vineri, in deplasare, cu scorul de 2-0 (1-0), echipa Universitatea Craiova si a urcat pe primul loc in Liga I.

Golurile au fost marcate de Man, in minutele 39 si 55.

Ironia lui Nicușor Dan după ce Piedone a venit cu un tricou pe care scria ”Şi eu sunt interlop”: ”Ştim toţi!”
Primarul Capitalei, Nicuşor Dan, a postat sâmbătă pe Facebook o fotografie în care apare în tribune, la un meci, afişând un tricou cu mesajul: Ştim Toţi!, ca răspuns la mesajul de pe...
Ludovic Orban, ales președintele Forţa Dreptei. "Adevăraţii liberali sunt în acest partid"
Ludovic Orban a fost ales, sâmbătă, 20 aprilie, preşedintele partidului Forţa Dreptei la primul Congres al formaţiunii, adunare la care au participat, la Palatul Parlamentului, peste 1.200 de...