VIDEO Messi si-a aratat super clasa in ultimul meci din campionat. Argentinianul a dat un gol incredibil

Duminica, 14 Februarie 2021, ora 09:36
5620 citiri
Leo Messi Foto: Facebook / Leo Messi

Formatia FC Barcelona a invins, sambata seara, pe teren propriu, cu scorul de 5-1, echipa Deportivo Alaves, intr-un meci din etapa a XXIII-a a campionatului Spaniei.

Invingatorii au marcat prin Trincao '29, '74, Messi '45+1, '75 si Junior Firpo '80. Pentru Alaves a inscris Rioja, in minutul 57.

Messi a trimis mingea in poarta si in minutul 36, insa golul a fost anulat pentru ofsaid, dupa consultarea VAR.

Argentinianul a facut si golul 5 cu o pasa magistrala.

REZUMATUL PARTIDEI ESTE AICI.

Tot in LaLiga, Eibar a remizat cu Real Valladolid, scor 1-1 (goluri Kike '23 / Mesa '7 - penalti).

VIDEO Gol din stratosfera marcat de Nicolae Stanciu. Fotbalistul roman si-a innebunit fanii cu reusita sa

Membru USR, agresat când strângea semnături, în București: ”Au rupt câteva liste, noi vom strânge şi mai multe”
USR anunţă că, miercuri, un membru USR a fost agresat în timp ce strângea semnături în zona Lujerului din Sectorul 6, Bucureşti. ”Ieri, un membru USR a fost agresat în timp ce...
REPER ar vrea candidați comuni cu Alianța Dreapta Unită, la Capitală: "Luăm cu toții decizia matură de a ne așeza cât mai repede la masă"
REPER, partidul condus de fostul premier Dacian Cioloș, anunță că a trimis o invitație la dialog colegilor de la USR, PMP și Forța Dreptei, filialele din București, în vederea găsirii...