VIDEO Un fotbalist basc a cantat la trompeta dupa golul marcat impotriva Barcelonei. Bilbao a castigat dramatic Supercupa Spaniei

Luni, 18 Ianuarie 2021, ora 01:08
3489 citiri
captura video Twitter

Athletic Bilbao a castigat Supercupa Spaniei, dupa ce a intors de doua ori rezultatul in fata Barcelonei.

Asier Villalibre a egalat in minutul 90 pentru basci, cand scorul era 2-1 pentru catalani si a dus meciul in reprizele de prelungiri.

Bilbao a mai marcat o data in minutul 93 si a castigat trofeul, dupa 3-2 cu Barcelona.

Fericit pentru golul marcat si pentru Supercupa, Villalibre a dat recital la finalul partidei.

Jucatorul basc are o pasiune iesita din comun pentru un fotbalist: ii place sa cante la trompeta.

Barcelona a pierdut dramatic Supercupa Spaniei dupa ce in minutul 90 conducea cu 2-1. Messi, eliminat pentru prima data la catalani

Traian Băsescu, despre actuala clasă politică: ”Comparaţi-l pe Ciolacu, ca şi calibru, cu Năstase, pe nea Nicu, cu Stolojan sau Crin Antonescu”
Fostul preşedinte Traian Băsescu afirmă că liderii celor două mari partide din România, Marcel Ciolacu şi Nicolae Ciucă, nu se pot compara ”ca şi calibru” cu unii dintre predecesorii...
Traian Băsescu, ironii despre liderii PSD și PNL după retragerea finului său, Cătălin Cîrstoiu: ”Sunt și slabi de minte, nu numai slabi politicieni”
Fostul preşedinte Traian Băsescu, naşul medicului Cătălin Cîrstoiu, este de părere că alegerea acestuia pentru a candida la Primăria generală a Capitalei cu susţinerea PSD şi PNL...