Alex Maxim a invins de unul singur campioana Turciei. Golurile romanului au fost decisive VIDEO

Joi, 08 Aprilie 2021, ora 18:49
Autor: Teodor Serban
Alex Maxim a invins de unul singur campioana Turciei. Golurile romanului au fost decisive VIDEOAlex Maxim

Fotbalistul echipei Gaziantep FK, Alexandru Maxim, a inscris ambele goluri la meciul de pe teren propriu cu Istanbul BB, scor 2-0, disputat joi, in etapa a 33-a a campionatului Turciei, conform news.ro.

Maxim a marcat in minutele 32 si 52, primul gol din penalty. Alexandru Maxim i-a dedicat prima reusita colegului sau Alin Tosca. Marcatorul ambelor goluri a fost titular si a ramas pe teren pana in minutul 78.

Gaziantep FK ocupa locul 5 in clasament, cu 50 de puncte, in timp ce Istanbul BB, campioana Turciei din sezonul trecut, este pe 16, cu 33 de puncte. Lider este Besiktas, care are 67 de puncte si un joc mai putin.

 Articol citit de 7076 ori

    Citeste si:
    Comentarii
    Grizzlybear
    08.04.2021, 21:09
    Ziare.com lasa comentariile jegoase ale lui tarfrad
    tarfrad un troll, rusine ziare
    tarfrad
    08.04.2021, 21:25
    Ha, ha, ha!
    TRĂIASCĂ și INFLOREASCĂ Ziare@Bizon100.com pentru acceptarea acestor nick-uri care caracterizează Ziare@Bizon100.com și comentariile aferente...!

    Ne la grajd... Bizon...! Dacă ești liniștit... poate te și hrănește cineva...
    NiktamerGigi
    08.04.2021, 23:37
    Bey fals helvet , asta ai invatat cand mergeai cu
    vaccile la pascut ??? Specific vaccarilor ....ai stofa
    😁😂😀🤣😅 esti ca Becali dar pe alta copita 😁 balegosule
    tarfrad
    08.04.2021, 19:37
    Ha, ha, ha!
    Chiar... de unul singur...!

    Nici măcar Ștefan cel Mare NU A REUȘIT asta de unul singur...!

    Felicitări Ziare@Bizon100.com...!
    Trafrad-IDIOTULsitului
    08.04.2021, 20:32
    Tarfrad ....pupinc turist profesionist si lecacul
    ia-te de mana vu frat'tu MacGigi MosGerila Constant si mereti unde ma gandesc eu bey ...rapanosilor
    tarfrad
    08.04.2021, 20:45
    Ha, ha, ha!
    TRĂIASCĂ și INFLOREASCĂ Ziare@Bizon100.com pentru acceptarea acestor nick-uri care caracterizează Ziare@Bizon100.com și comentariile aferente...!

    Ne la grajd... Bizon...! Dacă ești liniștit... poate te și adapă cineva...
    Gigi-FDP
    08.04.2021, 20:27
    Espèce d'abrouti , troll postac de mizerii , bun la NIMIC FDP
    halitor de marmelada intestinalina , ghertoi de gubela .
    D'aia sunteti voi non stoppe situri ca sunteti ca astia din video.....

    https://www.youtube.com/watch?v=v1_OZ8i2NPc
    tarfrad
    08.04.2021, 20:44
    Ha, ha, ha!