Mutu pierde la Pitești și este tot mai contestat! Oltenii au două puncte câștigate în patru meciuri

Sambata, 11 Septembrie 2021, ora 20:01
2435 citiri
Adrian Mutu

Craiova lui Mutu a uitat să câștige, iar antrenorul va avea viață grea în continuare cu fanii și cu patronatul.

FC Argeș a câștigat cu 1-0 meciul de acasă cu FCU Craiova, cu un gol marcat de Isfan în prelungirile primei reprize.

Cristiano Ronaldo a fost de neoprit la primul meci de la revenirea la Manchester United VIDEO

A fost prima victorie a piteștenilor pe teren propriu în acest campionat, iar Argeșul are acum 10 puncte după opt meciuri.

FCU Craiova a strâns doar 8 puncte în 8 etape și ocupă locul 12.

Pentru Mutu, este al patrulea meci consecutiv în care nu cunoaște victoria și situația devine dificilă, mai ales că mulți fani îl contestă.

Cum arată Adrian Mutu după ce și-a făcut implant de păr FOTO
Adrian Mutu (45 de ani) a apărut pentru prima dată fără șapcă după ce și-a făcut implant de păr la o clinică din Turcia. Adrian Mutu a zburat la o clinică din Turcia în pauza...
FC Botoșani a trimis-o pe Dinamo pe ultimul loc. Victorie de aur contra Craiovei
FC Botoşani a obţinut trei puncte foarte importante în lupta pentru evitarea retrogradării după ce a învins-o acasă pe FCU 1948 Craiova cu scorul de 4-1 (0-1), duminică, într-un meci din...