Ce diva din Romania a fost la cursa de Formula 1 de la Monte Carlo si a felicitat invingatorul FOTO

Luni, 24 Mai 2021, ora 08:44
6511 citiri
Max Verstappen e noul lider din Formula 1 FOTO twitter

Olandezul Max Verstappen (Red Bull Racing) este noul lider al clasamentului general din Formula 1, dupa ce a castigat Marele Premiu al Principatului Monaco.

La Monte Carlo, Max s-a impus fara emotii pe circuitul stradal, in fata lui Sainz (Ferrari) si Norris (McLaren). Hamilton a venit abia pe 7 si e acum in spatele pilotului olandez la o distanta de 4 puncte.

Dumitru Dragomir, uluit de ce a vazut la Becali la palat

La cursa a asistat si Mihaela Radulescu. Ea a felicitat invingatorul prin intermediul retelelor sociale si a postat o poza cu ea si cu Max.

Formula 1: calificări cu surprize în China. Marele campion a terminat pe locul 18
Calificările pentru Marele Premiu al Chinei, a cincea etapă din calendarul Formulei 1, au adus o mare surpriză. Septuplul campion mondial Lewis Hamilton (Mercedes) a greșit în prima...
Formula 1: cine e pilotul care a reușit o dublă depășire în cursa sprint din China VIDEO
Pilotul olandez al echipei Red Bull, Max Verstappen, a câştigat cursa de sprint a Marelui Premiu al Chinei, disputată sâmbătă dimineaţă. Verstappen i-a învins pe Lewis Hamilton...