Liverpool, la pamant! Adversara Stelei a ajuns pe locul 18 in Premier League

Luni, 04 Octombrie 2010, ora 07:57
1794 citiri

FC Liverpool, adversara Stelei din Europa League, este la pamant in Premier League, unde a ajuns pe locul 18 dupa infrangerea suferita duminica in fata celor de la Blackpool, scor 1-2.

Blackpool a deschis scorul pe "Anfield" in minutul 29, Adam transformand o lovitura de la 11 metri. Varney a punctat si el, in minutul 44, dand oaspetilor un avantaj de doua goluri pe tabela de marcaj.

Grecul Kyrgiakos a redus din diferenta, insa a fost mulr prea putin pentru Liverpool, care a ajuns pe locul 18 in clasamentul din Premier League, cu 6 puncte acumulate dupa primele 7 meciuri.

Vezi golul lui Adam:

Vezi golul lui Varney:

PNL și PSD așteaptă "clarificări" de la Cătălin Cîrstoiu, "în această săptămână". Când va fi anunțată decizia în privința candidatului la Primăria Capitalei
Preşedintele PNL, Nicolae Ciucă, a afirmat, joi seară, că, în acest moment, Cătălin Cîrstoiu este candidatul alianţei PSD-PNL, dar acesta trebuie să clarifice public toate aspectele care...
PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...
#Liverpool invinsa Blakpool, #Liverpool la pamant, #Liverpool Premier League , #Premier League