Comentarii
niculaeda - @pUTZAKE Rank user: x5 24.02.2021, 00:07
24.02.2021, 08:40
- jetbaboulegrobian ! 😫
ULAKE - userii te apreciaza la fel de mult ca mine danciloave
24.02.2021, 21:28
Eu tias fi dat zero dar nu permite regulamentu asa ca tziam dat decat 2x1
acuma sugghe in continuare ca ai ce
gheu - Se pare ca
23.02.2021, 16:15
A aparut un nou Bizon "488". Bizon s-a retras sa poata rumega in liniste.
niculaeda - @DUTTY'N*k*k*t* Rank user: x5 24.02.2021, 09:00
24.02.2021, 09:05
- jetphavaco ! 😫
PUPPY - ha,ha,ha!!
23.02.2021, 16:43
Amaritule,floceo eram si sunt pe acest forum de de cind ..nu doresc sa te jignesc
Tu ai aparut brusc si nimeni nu iti doreste postarile.Mai bine spala putina.Daca nu poti posta la subiect ia cu menta sau magiun
niculaeda - @DUTTY'N*k*k*t* Rank user: x5 24.02.2021, 09:00
24.02.2021, 10:41
- cefacipholspelilacursipe@analfabetova !? 😫
Stan - Am impresia că răspunzi in locul altuia!
24.02.2021, 01:13
Ori tot tu ești si acel "488"?
Cred că a dat strechea in trolls, au inceput să se incurce in nick-uri!
Vezi, ăsta-i riscul cand lucrezi la zece nick-uri si tragi pe gat prea multă vodcă!
ULAKE - A aparut din Titikaka, fora putzuri pentru gitanes
24.02.2021, 00:07
in Acatama. Acu sapa bhude pentru pieile rosii.

Mai retzii povestea vetzii lui? Veteranu beretelor maronii, rezervist in trupele de asalt ale rumaness HA HA HA lunetistu de helita HA HA HA. Era as mic pha vremea aea ca nici la krr nu te puteai sterge cu el. Iau trebuit vro doi ani sa capate rangerover5.
Vai steaua lui, trebe sa mananca si gura lui ceva IH UH AH EEEEEHHHH
alfabeta - S-au prins si altii...
23.02.2021, 13:56
"Dragoș Pătraru a EXPLODAT din cauza bugetului MaPN: Ard oamenii care șobolanii in spitale și noi cumpărăm arme

Jurnalistul Dragoș Pătraru a izbucnit din cauza banilor alocați la Apărare. Pătraru spune că nu e normal ca bugetul de la Apărare să fie de 2% din PIB și cel de la Sănătate să fie atat de mic incat să nu existe bani pentru evitarea tragediilor din spitale

"Bugetul Ministerului Apărării Nationale (MApN) propus pentru anul 2021 prevede fonduri de 22,746 miliarde de lei, reprezentand 2,04% din PIB, iar această sumă permite investitii in infrastructură de aproximativ 800 de milioane de lei, arată un comunicat MApN transmis JAGERPRES.

Doamne, orice stăpan și-ar dori sclavi atat de docili precum guvernanții noștri! Ard oamenii ca șobolanii prin spitale și noi băgăm bani in arme! Superb.

Vă spun, și dacă se termină lumea anul ăsta, Iohannis și Cațu vor ieși să ne spună că asta e, lumea se duce ***, dar e păcat, domnule, pentru că noi alocaserăm și pentru anul următor peste doi la sută din PIB pentru arme. Pentru că suntem oameni serioși, parteneri de incredere...", a scris Dragoș Pătraru pe Facebook."
niculaeda - @analfabetova 23.02.2021, 13:56
24.02.2021, 08:37
- jetphainrusiatrollpetersburghez ! 😫
DUTTY - Zatinapoiingrajdcomunistimputit!!!!
24.02.2021, 09:00
.
alfabeta - N-avem bani pentru talpa tarii, dar haraci pentru stapani - da!
23.02.2021, 13:07
Inteleg ca strategia de aparare e sa izgonim din tara pe cei in putere spre tari care ii platesc [mult] mai bine, ca daca ne cuceresc rusii sa ramana cu pensiile pe cap...
Cate tari din UE mai aloca 2% din PIB pentru aparare?
Si la servicii e greu... sa te uiti cine ne pune sef: nemtii sau licuricii....
fomofo - Mda!
23.02.2021, 17:04
Am facut de vreun an o propunere.Multi pensionari nu folosec biletele de calatorie CFR,sau autobuz.Sunt sigur ca ar dona studentilor aceste..inutilitati.Doar cine doreste desigur.Cind ai calatorit ultima data cu..trenul?In acest fel,multumim si pe cei de pe patul de moarte,care primesc bilete de calatorie gratuita si pe studenti
niculaeda - @DUTTY'N*k*k*t* Rank user: x5 23.02.2021, 16:35
24.02.2021, 08:32
- jetphavaco ! 😫
lulz - Mda!
23.02.2021, 12:43
Si noi cei care am votat nu avem nimic de spus?
Cine este Citu si ce vrea el?Adica acceptam toti bugetul asa ca oile?Unde este democratia?
z123456 - dar noi care
23.02.2021, 13:34
in 2016 nu am votat psd si a trebuit sa suportam 4 ani magariile, populismul si coruptia psd 4 ani nu am fost in aceeasi situatie? Unde era atunci democratia, este si acum.
niculaeda - @DUTTY'N*k*k*t* Rank user: x5 23.02.2021, 16:34
24.02.2021, 08:30
- jetphavaco ! 😫
DUTTY - Romanii traiesc mult mau rau acuma decat atunci!!!
23.02.2021, 16:35
Doar un troll platit ca tine nu vede acest lucru!!!!
attila - Voi oile
23.02.2021, 13:20
i-atí trimis in parlament pe ciolacu, șoșoacă...
Se vor ocupa ei de asta
Dar am ințeles că oricine (fitecine) mai poate băga cate un amendament pe-ici-pe-colo
DUTTY - Oare mai exista pe lumea asta vreo tara care sa nu
23.02.2021, 16:34
Aiba bugetul aprobat pana in luna martie?!?!?!
Cazzo ce a facut atata timp cat a fost sinistru la finante in afara de datorii?!?!?
Sau poate si asta este o "tehnica" penelista ca sa poata spune "Nu ne-am putut indeplini ceea ce am promis in campania electorala pentru ca bugetul a fost aprobat prea tarziu"!!!!!
Incompetenti si mincinosi peneleprele!!!!
488 - ha,ha,ha!!
23.02.2021, 14:48
Bai scirba mica,creier anchilozat,vrej uscat ,vis urit,etc.Postezi ca si cind ai cunoaste.Nimicule te crezi "belfer".Ce capacitate mintala ai tu in a judeca romanii,considerind ca tu esti un avorton fizic si intelctual
bohica - Mda!