Infrangere surprinzatoare pentru echipa lui Goian in Liga Campionilor (Video)

Miercuri, 27 Iulie 2011, ora 09:15
1547 citiri

Glasgow Rangers, noua echipa a fundasului roman Dorin Goian, a debutat cu stangul in Liga Campionilor, fiind invinsa, pe propriul teren, de suedezii de la Malmo, scor 0-1.

Singurul gol al meciului de pe Ibrox Park a fost marcat de Larsson, suedezii devenind favoriti la calificarea in play-off-ul competitiei.

Transferat luni la Rangers, Dorin Goian nu a fost folosit de managerul Ally McCoist in meciul cu Malmo, dar a fost prezentat suporterilor in pauza.

Goian, 3 ani la Glasgow Rangers - Oficial

Internationalul roman a semnat un contract valabil pentru urmatoarele trei sezoane.

Urmariti mai jos rezumatul intalnirii:

C.F.

CSM București, meci de coșmar în sferturile Ligii Campionilor. Ce șanse de calificare mai au ”tigroaicele”
Campioana CSM Bucureşti a fost învinsă duminică, pe teren propriu, de formaţia Metz Handball, scor 27-24 (15-14), în manşa tur din sferturile de finală ale Ligii Campionilor. Returul va...
Horațiu Moldovan, din nou în Liga Campionilor. Victorie de aur pentru Atletico
Echipa Atletico Madrid a dispus sâmbătă seara, pe teren propriu, scor 3-1, de formaţia Athletic Bilbao, în etapa a 33-a din La Liga. Madrilenii au deschis scorul prin Rodrigo de Paul, în...
#glasgow rangers, #Liga Campionilor, #Dorin Goian, #Goian Rangers Liga Campionilor , #stiri Dorin Goian