Cine e blonda care a făcut atmosferă în tribune la Dinamo - Steaua VIDEO

Marti, 16 Mai 2023, ora 18:26
3159 citiri
DJ Edith Morris

Dinamo a câştigat derbiul cu Steaua, scor 3-0, în penultima etapă a play-off-ului din Liga II. Meciul a fost întrerupt pentru scurt timp, după ce fanii au aruncat torţe în teren.

Giafer a marcat primul gol al meciului în minutul 78, iar Ghezzali a înscris în minutul 90+4 şi în minutul 90+9 (din penalti).

La atmosfera încinsă de pe Arena Națională a contribuit și o cunoscută DJ-iță, DJ Edith Morris, solicitată de Dinamo pentru a mixa în zona VIP înainte de startul meciului precum și în pauză.

Jucătorii dinamoviști, atacați de suporteri. Și Mircea Lucescu a pus tunurile pe fotbaliști: "Nu fac nimic!"
Formaţia Dinamo a remizat, vineri, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa FC Voluntari, într-un meci din etapa a şaptea a play-out-ului Superligii. Au marcat Gnahore ’35 pentru gazde şi...
Dinamo, meci crucial pentru salvarea de la retrogradare: cum s-a încheiat partida cu Voluntari