Prima vedetă TV care se retrage din programul fanilor dinamoviști. "Pentru mine, DDB a murit definitiv "

Vineri, 17 Decembrie 2021, ora 10:17
5038 citiri
Dan Capatos. Foto: Instagram /mielucuonara

Dinamo este pe un butoi cu pulbere. "Câinii roșii" au pierdut la Mioveni în minutele de prelungiri, dar au pierdut și un membru marcant care cotiza în programul DDB.

Scenele șocante cu Deian Sorescu dezbrăcat de fanii dinamoviști după partida de la Mioveni nu l-au încântat deloc pe Dan Capatos.

Suporter vechi al echipei din Ștefan cel Mare, realizatorul tv a anunțat că renunță la cardul de membru DDB.

"Dupa ce a patit @sorescudeian, acest card a devenit brusc, doar o bucata de plastic, colorata. Pentru mine, DDB a murit definitiv! Numărul 46 DDB s-a eliberat. Șo pă el, bai, “investitorilor!!!"

Dinamo a condus până în minutul 90 la Mioveni, dar a pierdut partida în minutele de prelungire.

Jucătorii dinamoviști, atacați de suporteri. Și Mircea Lucescu a pus tunurile pe fotbaliști: "Nu fac nimic!"
Formaţia Dinamo a remizat, vineri, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa FC Voluntari, într-un meci din etapa a şaptea a play-out-ului Superligii. Au marcat Gnahore ’35 pentru gazde şi...
Jucătoarea care a sărit în apărarea Simonei Halep și-a anunțat retragerea. Ce record fabulos deține în WTA
Franţuzoaica Alizé Cornet se va retrage după Openul Franţei, a anunţat la Canal+, sâmbătă seara. Aflată pe locul 11 în lume în 2009, Alizé Cornet şi-a lăsat amprenta asupra tenisului...
#Dan Capatos, #Dinamo, #retragere, #ddb, #sorescu, #suporteri Dinamo , #suporteri