Dorit de AC Milan, Dennis Man a marcat pentru Parma la 5 minute după ce a intrat pe teren

Sambata, 01 Octombrie 2022, ora 17:38
2697 citiri
Dennis Man

Mijlocaşul Dennis Man a marcat un gol pentru Parma în meciul câştigat, scor 2-1, pe teren propriu, cu Frosinone, în etapa VII-a din Serie B.

Man, aflat pe lista de transferuri a celor de la AC Milan, care a intrat pe teren în minutul 46, a marcat din penalti în minutul 51.

Pentru Parma a mai marcat Tutino (45+2 - penalti), iar pentru Frosinone a înscris Moro, în minutul 81.

La Frosinone, Daniel Boloca a fost integralist, fiind avertizat cu cartonaşul galben în minutul 88.

Inter e campioana Italiei după ce s-a impus în Derby della Madonnina
Echipa italiană Inter Milano a învins luni seara, în deplasare, scor 2-0, formaţia AC Milan, în Derby della Madonnina. Cu această victorie Inter a devenit, matematic, campioana Italiei....
Decizia scandaloasă de la marele derby Real Madrid - Barcelona. A fost sau nu gol? VIDEO
Dezbaterea privind absenţa tehnologia de linia porţii în La Liga a fost reaprinsă duminică, după ce un potenţial gol al Barcelonei a fost anulat în Clasico câştigat de Real Madrid, scor...