Dan Petrescu, o noua victorie in fata unei echipe din Liga 1

Vineri, 15 Iulie 2011, ora 11:57
1225 citiri

Echipa lui Dan Petrescu, Kuban Krasnodar, s-a impus cu 3-1 in meciul amical disputat impotriva gruparii Pandurii Targu Jiu.

Rusii au deschis scorul in minutul 6, prin Davydov, iar Stromajer a egalat in minutul 64. Kuban si-a adjudecat victoria in ultimele 10 minute, gratie golurilor inscrise de Gigel Bucur (80'- din penalti) si de Mamedov (85').

Echipele:

Pandurii: Mingote (Horvat - min. 80) - Pleasca (Rusu - min.3), Chiriches (Cardoso - min. 60), Viera (Tataru - min. 73), Vlad (Grecu - min.46) - Nistor (Avramescu - min.46), Pintilii (Voiculet - min. 46), Cristea (Brata - min-70) - Lemnaru (Popete -min. 81), Batin, Stromajer (Bucur - min. 81). Antrenor Petre Grigoras.

Kuban Krasnodar: Belenov (Namasco - min. 46), Prince, Bendz, Rogochy (Tlisov - min. 63) Mamedov (Gorelov - min.46), Skvernyuk (Mamedov - min. 63), Bugaev, Komkov, Michael, Kubik, Davydov ( Bucur - min. 76).

Kubanul lui Dan Petrescu a facut instructie cu Sportul Studentesc

Joi, Kuban Krasnodar a invins o alta formatie din Liga 1, Sportul Studentesc, cu scorul de 5-2.

Dan Petrescu face curățenie la CFR Cluj. Vedetele echipei vor fi date afară!
Dan Petrescu va reveni în Gruia, unde vrea să facă curățenie la nivelul lotului. Petrescu își face deja lotul, pentru că Ioan Varga i-a fixat obiectivele printre care și titlul în...
Cum vrea AUR să facă „Europe Great Again”. „Comisia Europeană urmăreşte să transforme uciderea de copii nenăscuţi într-un drept fundamental european”
Preşedintele AUR, George Simion, a propus, la Conferinţei Internaţionale „Make Europe Great Again” care a avut loc, sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, ca toate partidele...
#dan petrescu, #Kuban Krasnodar, #Petrescu Kuban amical Pandurii , #Kuban Krasnodar