Scântei la Manchester United după eșecul cu Aston Villa, pe teren propriu. Cristiano Ronaldo n-a fost lăsat să bată un penalty!

Sambata, 25 Septembrie 2021, ora 18:04
7280 citiri
Cristiano Ronaldo

Manchester United a fost învinsă acasă de Aston Villa, scor 1-0, în etapa a șasea din Premier League, acesta fiind primul meci în care Cristiano Ronaldo n-a marcat de la revenirea la gruparea de pe ”Old Trafford”.

Golul a fost înscris de Hause, în minutul 88. În minutul 90+3, United a ratat un penalty prin Bruno Fernandes, care n-a găsit spațiul porții.

Cristiano Ronaldo a cerut să bată el penalty-ul, dar Bruno Fernandes l-a ignorat, iar Pogba i-a spus lui Ronaldo să îl lase pe Bruno să execute.

După ce a văzut ratrea colegului său, Cristiano Ronaldo a părăsit terenul vizibil iritat.

Penalty executat de președintele Franței, Emmanuel Macron. Unde s-a dus mingea VIDEO
Preşedintele Franţei, Emmanuel Macron, a jucat miercuri într-un meci în scopuri caritabile, alături de foste glorii ale fotbalului francez şi mondial, reuşind să transforme o lovitură de...
Încă o lovitură primită de FC Barcelona după eșecul dramatic din marele derby
Frenkie de Jong, mijlocaşul central al clubului spaniol FC Barcelona, s-a accidentat în derby-ul de duminică, pierdut în compania echipei Real Madrid, scor 2-3, şi va lipsi de pe teren până...
#cristiano ronaldo, #manchester united, #penalty, #esec , #stiri Cristiano Ronaldo