Cristiano Ronaldo a dat din nou recital la arabi. Câte goluri a marcat starul portughez VIDEO

Sambata, 25 Februarie 2023, ora 20:14
3336 citiri
Cristiano Ronaldo

Super-starul portughez Cristiano Ronaldo a izbutit al doilea ”hattrick” de la transferul în Arabia Saudită, marcând toate golurile cu care echipa sa, Al Nassr, a câștigat meciul din deplasare cu Damak, scor 3-0.

După ce în urmă cu două etape marcase patru goluri contra celor de la Al Wehda, Cristiano Ronaldo a dat un nou recital în prima ligă saudită.

În deplasarea cu Damak, Cristiano Ronaldo a reușit ”tripla” în prima repriză, marcând în minutele 18 (penalty), 23 și 44.

Nicolae Stanciu, decisiv în Arabia Saudită, împotriva unui coleg de națională
Mijlocaşul român Nicolae Stanciu a fost esenţial pentru formaţia Damac FC, în meciul câştigat cu scorul de 2-1 în deplasare cu Al-Okhdood, sâmbătă, în etapa a 28-a a primei ligi saudite...
Mai mult de jumătate dintre români votează la europarlamentare cu candidatul preferat la primărie. Ce procente ar putea obține partidele SONDAJ
PSD este creditat cu 28,4% din intenţiile de vot la alegerile pentru consiliile locale, PNL cu 26,7%, AUR cu 14,4%, conform unui sondaj realizat de INSCOP la comanda News.ro, în luna aprilie,...