Costel Pantilimon, performanta superba in Cupa Angliei! Calificare in sferturi fara gol primit

Sambata, 20 Februarie 2016, ora 23:03
4976 citiri

Portarul roman Costel Pantilimon s-a calificat cu echipa sa, Watford, in sferturile Cupei Angliei, dupa un meci deosebit.

Romanul a fost titular impotriva echipei Leeds United, meciul fiind terminat cu scorul de 1-0, in optimile de finala ale Cupei Angliei.

Singura reusita a fost de fapt un autogol al jucatorului lui Leeds, Scott Wootton.

Fostul portar de la Timisoara a bifat al doilea meci la Watford, primul fiind tot in Cupa Angliei.

Este pentru prima data cand Watford bifeaza sferturile Cupei Angliei, din 2007 incoace.

Cum vrea AUR să facă „Europe Great Again”. „Comisia Europeană urmăreşte să transforme uciderea de copii nenăscuţi într-un drept fundamental european”
Preşedintele AUR, George Simion, a propus, la Conferinţei Internaţionale „Make Europe Great Again” care a avut loc, sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, ca toate partidele...
George Simion intervine în scandalul „moldovenilor din Buzău”. „Premierul nostru a glumit. Nu este moldovean, probabil este Rrom”
Preşedintele AUR, George Simion, a declarat sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, la Conferinţa Internaţionale „Make Europe Great Again”, că zilele trecute, premierul Marcel...
#Pantilimon mare performanta, #Pantilimon fara gol primit Watford, #Pantilimon calificare sferturi Cupa , #stiri Costel Pantilimon