Prima infrangere pentru Cosmin Olaroiu in noul sezon din Emirate

Sambata, 30 Septembrie 2017, ora 10:00
2136 citiri

Antrenorul roman Cosmin Olaroiu a repurtat un prim esec in cadrul noului sezon al campionatului de fotbal din Emiratele Arabe Unite, acolo unde antreneaza echipa Al Ahli Dubai.

Trupa a fost invinsa vineri seara cu 2-1 de catre Al Ain in deplasare, dupa goluri marcate de Mohnad si Shiotani, respectiv Diop pentru trupa lui Oli.

Golul victoriei a venit in minutul 89, dupa ce oaspetii au ramas in 10 oameni din minutul 50, in urma eliminarii lui Yousouf.

A fost prima infrangere in 3 etape pentru Al Ahli, dupa 2 victorii la rand la debut.

Singura cu 9 puncte din 9 posibile este echipa antrenata de Laurentiu Reghecampf, Al Wahda.

Al Ahli este acum pe locul 3, cu 6 puncte.

Cum vrea AUR să facă „Europe Great Again”. „Comisia Europeană urmăreşte să transforme uciderea de copii nenăscuţi într-un drept fundamental european”
Preşedintele AUR, George Simion, a propus, la Conferinţei Internaţionale „Make Europe Great Again” care a avut loc, sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, ca toate partidele...
George Simion intervine în scandalul „moldovenilor din Buzău”. „Premierul nostru a glumit. Nu este moldovean, probabil este Rrom”
Preşedintele AUR, George Simion, a declarat sâmbătă, 27 aprilie, la Palatul Parlamentului, la Conferinţa Internaţionale „Make Europe Great Again”, că zilele trecute, premierul Marcel...
#Cosmin Olaroiu prim esec Emirate, #prima infrangere Al Ahli Olaroiu, #Olaroiu pierde meci dramatic Emirate , #stiri Cosmin Olaroiu