Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Tatarusanu a primit gol si in al doilea sau meci pentru Lyon

Joi, 09 Ianuarie 2020, ora 08:56
4161 citiri

Ciprian Tatarusanu a fost din nou titular pentru Lyon, tot in Cupa Ligii, si a primit din nou gol.

Capitanul Romaniei a aparat poarta lui Lyon in duelul cu Brest, din sferturile de finala ale Cupei Ligii, si a avut o evolutie destul de buna.

Din pacate, pe final de meci, la scorul de 2-0, "Tata" a fost invins de Grandsir.

Acesta a reusit sa inscrie cu un sut pe coltul lung, dintr-un unghi inchis, Tatarusanu avand partea sa de vina.

Lyon a mai marcat o data in prelungiri si s-a impus cu 3-1, obtinand calificarea in semifinale.

Pentru Tatarusanu va urma o alta perioada in care va urmari de pe banca meciurile echipei sale, in momentul de fata doar o accidentare a titularului Lopes putand sa-i aduca partide in Ligue 1.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#Tatarusanu titular Lyon, #Tatarusanu meci Lyon, #Tatarusanu Lyon rezultate , #stiri Ciprian Tatarusanu