Imagine fabuloasă din vestiar cu Mbappe, Messi și Neymar! Ilie Dumitrescu: "Poza asta ar trebui să o aibă pe frigider toți fotbaliștii din Liga I" FOTO

Miercuri, 29 Septembrie 2021, ora 01:09
14927 citiri
Golul lui Messi FOTO UEFA.com

Paris Saint-Germain a câștigat duelul bogătașilor din Liga Campionilor, 2-0 cu Manchester City.

Messi a spart gheața, reușind să marcheze primul gol pentru PSG.

El a marcat la vinclu, după o pasă superbă a lui Mbappe.

La final, cei trei "crai" de la PSG au făcut o poză în vestiar la bustul gol, expunându-și pătrățelele de pe abdomene.

Surpriză colosală pe Bernabeu la meciul dintre Real și Sheriff Tiraspol

Forma fizică de invidiat a celor trei l-a impresionat și pe Ilie Dumitrescu. "Toți fotbaliștii din Liga 1 ar trebui să ia această poză și să o pună pe frigidere. Așa arată un fotbalist adevărat", a comentat Ilie la DigiSport.

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
Cine a marcat un gol fabulos pentru Argentina, în absența lui Messi VIDEO
Fără Lionel Messi, accidentat, Argentina a învins Costa Rica, scor 3-1, într-un meci amical disputat, marţi, la Los Angeles. Argentina s-a impus graţie unui gol superb marcat de Angel Di...
#messi, #neymar, #mbappe, #psg, #manchester city, #Liga Campionilor , #stiri Champions League