Rezultatele 1 - 30 din 6025

Articole despre "fc barcelona"

Scandal după Real-Barcelona 3-2. Președintele cere rejucarea meciului
22 Aprilie 2024 - Scandal după Real-Barcelona 3-2. Președintele cere rejucarea meciului
25 Aprilie 2024 - Antrenorul FC Barcelona, aproape de demisie. Cum l-a convins președintele să rămână
Încă o lovitură primită de FC Barcelona după eșecul dramatic din marele derby
22 Aprilie 2024 - Încă o lovitură primită de FC Barcelona după eșecul dramatic din marele derby
22 Aprilie 2024 - Real Madrid - FC Barcelona: cinci goluri și faze controversate în derby-ul așteptat de toată planeta. Ce echipă a dat lovitura în prelungiri
25 Aprilie 2024 - Antrenorul celor de la FC Barcelona a făcut anunțul mult așteptat. Ce a discutat cu președintele
17 Aprilie 2024 - Presa catalană n-are milă de Istvan Kovacs: ”S-a terminat! A fost începutul sfârșitului”
14 Aprilie 2024 - Arbitri din România la marele meci Barcelona - PSG, în sferturile Ligii Campionilor
17 Aprilie 2024 - Spaniolii care s-au bucurat de eliminarea Barcelonei. Românul Kovacs, comparat cu o insectă
27 Aprilie 2024 - Un fotbalist turc de 19 ani a adus victoria pentru Real Madrid, care e aproape de un nou titlu VIDEO
Surpriza pe care o pregătește FC Barcelona pentru meciul cu Real Madrid
12 Aprilie 2024 - Surpriza pe care o pregătește FC Barcelona pentru meciul cu Real Madrid
17 Aprilie 2024 - Istvan Kovacs apărat din România, de un component al Generației de Aur. "Nu poți să mă tratezi așa, aerul ăla de superioritate"
Antrenorul lui PSG, după eșecul cu FC Barcelona: ”Nu ne place”
11 Aprilie 2024 - Antrenorul lui PSG, după eșecul cu FC Barcelona: ”Nu ne place”
Ce spune antrenorul Barcelonei după ce a dat lovitura la Paris
11 Aprilie 2024 - Ce spune antrenorul Barcelonei după ce a dat lovitura la Paris
17 Aprilie 2024 - FC Barcelona eliminată, Atletico Madrid calificată! Toate calculele pentru Cupa Mondială din 2025
17 Aprilie 2024 - Antrenorul Barcelonei, Xavi, "l-a mitraliat" pe Istvan Kovacs: "A fost un dezastru"
Vedeta lui Manchester City pleacă! Va semna cu FC Barcelona
04 Aprilie 2024 - Vedeta lui Manchester City pleacă! Va semna cu FC Barcelona
11 Aprilie 2024 - PSG - Barcelona, un alt meci de poveste în sferturile Ligii Campionilor. 5 goluri și răsturnări de scor spectaculoase
16 Aprilie 2024 - PSG întoarce calificarea la Barcelona. Nimeni nu le dădea vreo șansă lui Mbappe&Co!
Antrenorul Barcelonei dorit pe banca unei formații mari din Europa
03 Aprilie 2024 - Antrenorul Barcelonei dorit pe banca unei formații mari din Europa
Meci chinuitor pentru FC Barcelona în campionatul Spaniei
31 Martie 2024 - Meci chinuitor pentru FC Barcelona în campionatul Spaniei
Faimosul Romario a revenit pe teren, la 58 de ani: ”Va veni targa să mă ia...”
26 Aprilie 2024 - Faimosul Romario a revenit pe teren, la 58 de ani: ”Va veni targa să mă ia...”
09 Aprilie 2024 - Tensiune înainte de derby-ul PSG-FC Barcelona de miercuri. Avertismentul lui Mbappe
Pe cine vrea FC Barcelona antrenor după plecarea lui Xavi
28 Martie 2024 - Pe cine vrea FC Barcelona antrenor după plecarea lui Xavi
Record bătut de unul dintre fotbaliștii lui PSG
11 Aprilie 2024 - Record bătut de unul dintre fotbaliștii lui PSG
11 Aprilie 2024 - Vedeta PSG a fost făcută cu ou și cu oțet de presa franceză după eșecul cu Barcelona
30 Martie 2024 - "Bătrânul" Sergio Ramos încă mai poate: ce a reușit fundașul în ziua în care a împlinit 38 de ani
25 Martie 2024 - Anunț oficial: Dani Alves poate ieși din închisoare. Ce s-a întâmplat în procesul de viol
Oferta colosală pe care a refuzat-o Robert Lewandowski
25 Martie 2024 - Oferta colosală pe care a refuzat-o Robert Lewandowski
01 Aprilie 2024 - Real Madrid o ține la respect pe Barcelona în clasament. Cine a fost eroul "galacticilor" cu Bilbao
Ofertă de 100 de milioane de euro pentru un star al Barcelonei
25 Martie 2024 - Ofertă de 100 de milioane de euro pentru un star al Barcelonei
  1. Cum a rezolvat un român problema PET-urilor și returul acestora. "E cea mai hilară țeapă în România"
  2. Lovitură în Dosarul 2 Mai. Judecătoarea care a produs indignare după ce a întrebat dacă unul dintre tinerii omorâți este la proces nu va fi suspendată
  3. Imagini ale vehiculelor blindate Bradley care așteaptă la granița Ucrainei. Ajutorul SUA, în semnătura lui Joe Biden VIDEO
  4. 10 lucruri pe care nu le știai despre primarul USR Dominic Fritz
  5. Speciali până la moarte, conform legii. Ce se întâmplă de fapt cu pensiile speciale
  6. Lovitură pentru proprietarii de imobile, pregătită după alegeri: ”Cine are bani de făcut investiții costisitoare plătește mai puțin”