Rezultatele 1 - 30 din 9957

Articole despre "fc"

25 Aprilie 2024 - Un jucător argentinian, pe lista FCSB în locul lui Coman. A marcat de 6 ori în campionat și este revelația sezonului
Ce spune antrenorul lui Dinamo înaintea meciului crucial cu FC Voluntari
26 Aprilie 2024 - Ce spune antrenorul lui Dinamo înaintea meciului crucial cu FC Voluntari
23 Aprilie 2024 - FC Voluntari - FCU Craiova, meci crucial în lupta pentru supraviețuire. Echipa care a jucat cu om în plus aproape tot meciul
26 Aprilie 2024 - Dinamo, meci crucial pentru salvarea de la retrogradare: cum s-a încheiat partida cu Voluntari
Ce spune antrenorul lui Dinamo înaintea meciului cu FC Botoșani
23 Aprilie 2024 - Ce spune antrenorul lui Dinamo înaintea meciului cu FC Botoșani
25 Aprilie 2024 - Rezultatul din Anglia care aruncă în aer lupta pentru titlu: cum s-a încheiat derby-ul orașului Liverpool
23 Aprilie 2024 - FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
25 Aprilie 2024 - Antrenorul FC Barcelona, aproape de demisie. Cum l-a convins președintele să rămână
Gafele portarului au decis meciul Poli Iași - FC Voluntari din Superliga
20 Aprilie 2024 - Gafele portarului au decis meciul Poli Iași - FC Voluntari din Superliga
Încă o lovitură primită de FC Barcelona după eșecul dramatic din marele derby
22 Aprilie 2024 - Încă o lovitură primită de FC Barcelona după eșecul dramatic din marele derby
19 Aprilie 2024 - Hermannstadt - FC Botoșani, meci decis în prelungiri de un gol marcat de echipa în inferioritate
22 Aprilie 2024 - Cazul fotbalistului decedat după ce avionul s-a rupt în aer, deasupra Canalului Mânecii. Se cer despăgubiri uriașe
25 Aprilie 2024 - Antrenorul celor de la FC Barcelona a făcut anunțul mult așteptat. Ce a discutat cu președintele
Nicolae Stanciu, decisiv în Arabia Saudită, împotriva unui coleg de națională
21 Aprilie 2024 - Nicolae Stanciu, decisiv în Arabia Saudită, împotriva unui coleg de națională
Scandal după Real-Barcelona 3-2. Președintele cere rejucarea meciului
22 Aprilie 2024 - Scandal după Real-Barcelona 3-2. Președintele cere rejucarea meciului
Miracol în Cupa României! Echipa de liga a doua care va juca finala
17 Aprilie 2024 - Miracol în Cupa României! Echipa de liga a doua care va juca finala
18 Aprilie 2024 - Paradox la Corvinul, divizionara secundă din finala Cupei: poate juca în Europa League, dar nu poate promova!
Manchester City, victorie mare în lupta pentru titlu în Premier League
26 Aprilie 2024 - Manchester City, victorie mare în lupta pentru titlu în Premier League
17 Aprilie 2024 - FC Barcelona eliminată, Atletico Madrid calificată! Toate calculele pentru Cupa Mondială din 2025
27 Aprilie 2024 - Un fotbalist turc de 19 ani a adus victoria pentru Real Madrid, care e aproape de un nou titlu VIDEO
14 Aprilie 2024 - Arbitri din România la marele meci Barcelona - PSG, în sferturile Ligii Campionilor
19 Aprilie 2024 - FCU Craiova-Dinamo joc de totul sau nimic. Se joacă retrogradarea în liga secundă!
17 Aprilie 2024 - Spaniolii care s-au bucurat de eliminarea Barcelonei. Românul Kovacs, comparat cu o insectă
22 Aprilie 2024 - Real Madrid - FC Barcelona: cinci goluri și faze controversate în derby-ul așteptat de toată planeta. Ce echipă a dat lovitura în prelungiri
27 Aprilie 2024 - Echipa care a retrogradat din Serie A fără să câștige vreun meci în 2024. Un român face parte din lot
14 Aprilie 2024 - Manchester City a primit ”liber” spre titlu în Anglia. Pași greșiți pentru rivalele Arsenal și Liverpool
13 Aprilie 2024 - FC Voluntari nu scapă de emoțiile retrogradării. Cum s-a terminat meciul cu Oțelul
Antrenorul lui PSG, după eșecul cu FC Barcelona: ”Nu ne place”
11 Aprilie 2024 - Antrenorul lui PSG, după eșecul cu FC Barcelona: ”Nu ne place”
Surpriza pe care o pregătește FC Barcelona pentru meciul cu Real Madrid
12 Aprilie 2024 - Surpriza pe care o pregătește FC Barcelona pentru meciul cu Real Madrid
27 Aprilie 2024 - Surpriză în finală. Echipa care a învins campioana și a cucerit primul titlu din istorie
  1. Fostă mare gimnastă a României, acuzată de trădare de țară: ”Tu chiar atâta nesimțire poți să ai? Te scarpini în timpul imnului...”
  2. Cum a rezolvat un român problema PET-urilor și returul acestora. "E cea mai hilară țeapă în România"
  3. Lovitură în Dosarul 2 Mai. Judecătoarea care a produs indignare după ce a întrebat dacă unul dintre tinerii omorâți este la proces nu va fi suspendată
  4. Imagini ale vehiculelor blindate Bradley care așteaptă la granița Ucrainei. Ajutorul SUA, în semnătura lui Joe Biden VIDEO
  5. Speciali până la moarte, conform legii. Ce se întâmplă de fapt cu pensiile speciale
  6. Lovitură pentru proprietarii de imobile, pregătită după alegeri: ”Cine are bani de făcut investiții costisitoare plătește mai puțin”