Măcel pentru Real Madrid. Cine e fotbalistul care a "capsat" campioana Europei de patru ori în 50 de minute

Marti, 25 Aprilie 2023, ora 22:43
3998 citiri
Castellanos a inscris de patru ori FOTO facebook

Formaţia Real Madrid a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 4-2, de echipa Girona, în etapa a 31-a a campionatului Spaniei.

Toate golurile echipei Girona au fost marcate de Castellanos, în minutele 12, 24, 46, 62.

Pentru Real au punctat Vinicius (34) şi Lucas (85).

În clasament, Real ocupă locul 2, cu 65 de puncte, iar Girona este pe 9, cu 41 de puncte

A doua victorie la rând pentru Irina Begu, după 7 luni de absență. Cu cine va juca în sferturi
Jucătoarea română de tenis Irina Begu, revenită în circuitul profesionist după aproape şapte luni de absenţă, s-a calificat, joi, în sferturile de finală ale turneului WTA 125 de la...
Ce a pățit căpitanul Spaniei la ultimul meci al naționalei sale. Până și adversarii au fost uluiți
Selecţionerul Spaniei, Luis de la Fuente, a declarat că i-a fost ruşine atunci când a auzit fluierături din tribunele arenei Santiago Bernabeu, marţi seară, în timpul meciului amical cu...