Nicolita l-a invins pe Mutu in duelul romanilor din Franta

Duminica, 11 August 2013, ora 20:34
2529 citiri

AS Saint-Etienne a castigat in deplasare meciul cu AC Ajaccio, scor 1-0, in prima etapa a campionatului francez de fotbal, meci in care Mutu a fost titular, iar Banel Nicolita a intrat pe parcurs.

Brandao, cel care a fost al doilea marcator al lui Saint-Etienne sezonul trecut, a deschis scorul in minutul 34 cu o reluare simpla din sase metri. Avea sa fie singurul gol al meciului.

Banel Nicolita a intrat in debutul reprizei secunde la Saint-Etienne in locul lui Tabanou, iar fostul stelist a avut chiar doua suturi periculoase la poarta lui Ajaccio.

Mutu a avut si el cateva sanse de gol, una chiar la debut de meci si apoi un sut bun in minutul 56.

Decarul roman avea sa fie insa schimbat cu Oliech in minutul 71, dupa un schimb de replici la marginea terenului cu antrenorul italian Fabrizio Ravanelli.

PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...
Primar bătăuș, susținut în continuare de PNL după ce a fost filmat cum agresa un cetățean. ”A fost sub imperiul unei mari emoții” VIDEO
Cazul primarului din comuna Spermezeu, cercetat penal după ce a agresat fizic un cetăţean, în luna februarie, va fi discutat în forurile de conducere ale PNL Bistriţa-Năsăud, a declarat...
#nicolita invinge mutu franta, #nicolita meci saint etienne ajaccio, #mutu nicolita duel romani franta , #stiri Campionat European