Keseru a marcat primul sau gol pentru Bastia

Duminica, 01 Septembrie 2013, ora 08:22
1871 citiri

Claudiu Keseru a marcat primul gol pentru noua sa echipa Bastia, in noul sezon de Ligue 1, in jocul pe care formatia sa l-a castigat cu 2-1 in fata celor de la Toulouse.

Chiar daca Bastia a jucat in zece oameni inca din minutul 37, Keseru a deschis scorul in minutul 43, stabilind scorul pauzei, 1-0.

Toulouse a egalat putin dupa pauza, in minutul 57, dar gazdele au inchis tabela zece minute mai tarziu, prin Romaric.

Bastia este pe 9 in Franta, cu 6 puncte acumulate in 4 etape.

Sambata seara a evoluat si Adi Mutu in Ligue 1, in jocul pe care Ajaccio l-a remizat la Sochaux, scor 0-0. Antrenorul Ravanelli l-a jucat pe Mutu pe titular, dar l-a scos de pe teren in minutul 55.

Din ce destinații vin primele avioane în România imediat după intrarea în „Air Schengen”. Pasagerii nu vor mai face controalele la frontieră
Primele zboruri din spaţiul Schengen care vor ateriza duminică pe aeroportul Henri Coandă vor fi cele care vin de la Paris, Viena, Hamburg, Roma, Zurich, Munchen, Amsterdam şi Geneva,...
Ciolacu anunță plafonări ”oriunde există speculă”. Energie și gaze, RCA și dobânzi, deja pe listă
Schema de plafonare și compensare la gaze și energie electrică se prelungește încă un an, urmând ca din aprilie 2025 să se revină treptat, timp de un an, la piața liberă, potrivit unei...
#keseru gol prima liga franta, #keseru gol franta bastia, #bastia victorie ligue 1 keseru gol , #stiri Campionat European